Romantiškos kelionės

Romantiškos kelionės

Įspūdingasis “Drugelių slėnis” Turkijoje

„Drugelių slėnis“ – tai ne tik nuostabus Turkijos paplūdimys, bet ir tikra drugelių karalystė. Turkijoje įsikūrusiame „Drugelių slėnyje“ įspūdingo grožio tarpeklis vingiuoja iki nepakartojamo mėlynumo vandenų skalaujamo paplūdimio. Ir nors rekomenduojame čia apsilankyti dėl nuostabios gamtos, primenančios rojų žemėje, yra dar viena svari priežastis. Uolų oazė taip pat yra ir namai daugiau nei 80 rūšių įvairiausių drugelių. Čia galite išvysti netgi egzotiškųjų Jersey Tiger sutvėrimų, kurių įmanoma rasti tik keliose pasaulio vietose.

Turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR kvies LAIMĖTI kelionę į KRETĄ

Įsibėgėjantys metai puikus laikas susiplanuoti ne tik 2015-ųjų darbus bet ir atostogas. Nuo paprasčiausių kelionių klausimų iki geriausių kelionių pasiūlymų ir net nuolaidų – visa tai žada vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje ADVENTUR 2015, vyksianti “Litexpo” parodų rūmuose. Čia vienoje vietoje bus galima susipažinti su Lietuvos ir užsienio turizmo ir poilsio galimybėmis, paragauti įvairių pasaulio šalių virtuvės patiekalų, patirti emociją „Noriu keliauti čia ir dabar!“.

Geriausi pasaulyje afrodiziakai: kur ir kada juos ragauti

Ar gali būti geresnė vedybinio gyvenimo pradžia nei tobula kelionė kartu į svajingas atostogas kur nors toli nuo kasdienybės ir buities, mėgautis vienas kitus ir ragauti gardžiausius bei labiausiai gundančius patiekalus žemėje. Nuo burnoje tirpstančių Kalifornijos avokadų iki karčiojo Belizo šokolado, siūlome jums susipažinti su geriausiais pasaulyje afrodiziakais bei sužinoti kur ir kada juos galima ragauti. Romantiškos kelionės | Kelionių blogas